Кламер БГ - Новини: Италия продължи напред след гол в последната минута, Испания победи и с резервите

Евро 2024

|
Вт, 25 Юни 2024г. 14:11ч.

Секунди не стигнаха на Хърватия да вземе второто място в групата, Сн. ЕПА/БГНЕСОтборът на Италия завърши на второ място в група "B" след късна драма в двубоя с Хърватия и попадение с последния удар в срещата, завършила при резултат 1:1.

Капитанът на Хърватия Лука Модрич откри резултата в 55-ата минута, секунди след като ветеранът пропусна дузпа. Хърватите предусещаха второто място в групата, след като запазиха преднината си до самия край, но в осмата минута на добавеното време резервата Матиа Дзакани реализира великолепно попадение с удар от движение.