Кламер БГ - Новини: Молдовците, изхвърлили Лудогорец от Шампионската лига, "катастрофираха" у дома

Молдовците, изхвърлили Лудогорец от Шампионската лига, "катастрофираха" у дома

|
Ср, 29 Юли 2015г. 09:14ч.

Молдовският шампион Милсами, който изненадващо отстрани българския Лудогорец в Шампионската лига след две поредни победи, е много близо до това също да се прости с турнира.

Отборът загуби с 0:2 у дома от албанския първенец Шкендербеу, и трябва да се надява на чудо в реванша. Албанците взеха добра преднина с два гола на Хамди Салихи. Той откри резултата в 50-ата минута, а след това бе точен и от дузпа в 73-ата минута.

Българският нападател Венцислав Христов бе резерва в състава на Шкендербеу, но не влезе в игра. Реваншът между Милсами и Скендербеу в Албания е на 5 август (сряда) от 21.45 часа българско време.