Кламер БГ - Новини: Сърбия стигна до равенство срещу Словения с гол в последната минута

Сърбия стигна до равенство срещу Словения с гол в последната минута

Евро 2024

|
Четв, 20 Юни 2024г. 18:26ч.

Лука Йович запази шансовете на Сърбия за класиране напред с гол в последните секунди на двубоя, Сн. ЕПА/БГНЕСОтборите на Словения и Сърбия завършиха 1:1 в мач от втория кръг на Група "С" на Евро 2024. Бившият защитник на Лудогорец Жан Карничник изведе словенците напред в резултата в 69-ата минута, но резервата на Сърбия Лука Йович изравни в последните секунди с гол с глава след корнер.

Така това бе второ равенство за Словения и могат да бъдат разочаровани, след като изпуснаха победата, докато Сърбия запази шансове да излезе от групата, ако победи Дания в последния мач.

Словения ще има трудната задача да се справи с Англия, ако иска да си осигури място на осминафиналите.