Кламер БГ - Новини: Българското участие: Светлана Каменова е на четвъртфинал, но там ще срещне спорната боксьорка от Тайван

Олимпиада 2024

|
Пет, 02 Авг 2024г. 17:23ч.

Светлана КаменоваЙосиф Миладинов завърши 17-и на 100 метра бътерфлай на олимпийския турнир по плуване в Париж.

21-годишният Миладинов финишира трети в третата от петте серии за 51.77 секунди и остана на 15 стотни от секундата от място в сред първите 16, класирали се за полуфиналите довечера, за които той е първа резерва.

На предишната Олимпиада в Токио Миладинов се класира за финала в дисциплината и завърши осми, както и на Световното първенство в Доха през май тази година.