Кламер БГ - Новини: Да вдигнем ДДС: Най-лесно за властта, най-коварно за хората

Да вдигнем ДДС: Най-лесно за властта, най-коварно за хората

Анализи и Коментари

|
Вт, 02 Септ 2025г. 08:06ч.
Да вдигнем ДДС: Най-лесно за властта, най-коварно за хората

Да вдигнем ДДС: Най-лесно за властта, най-коварно за хоратаТози текст е част от бюлетина на Денят с Mediapool, който абонатите ни получават всеки делничен ден. Станете един от тях, абонирайте се. "Най-лесно е да се вдигне ДДС". Това първосептемврийско изказване на бившия финансов министър Симеон Дянков, който понастоящем е председател на Фискалния съвет (орган, консултиращ Народното събрание, б. р.), прозвуча доста цинично, макар че едва ли точно това е било неговото намерение

mediapool.bg