1 милиард чешки крони отпусна Чехия за балнео, СПА и медикал процедури за гражданите си след Covid-19. Мярката целеше възстановяване на здравето на хората и по-бързото преодоляване на постковид симптомите, а също и възстановяване на посещаемостта на нашите СПА центрове. Това съобщи в интервю за Mediapool Петр Кулханек, бивши министър на регионалното развитие на Чехия.
mediapool.bg
България | Пет, 22 Май 2026г. 21:54ч. | МВР арестува прокурорския син от Перник